tr
You are here

EA Network

  • Uluslararası ve lokal hizmet ağı
  • 5 kıtada 33 EA lokal şirket 
  • Dünya çapında 44 ofiste 8.000 çalışan
  • 7/24 hizmet veren 425.000 tedarikçi
Europ Assistance’ın EA grubuna dahil uluslararası networkü ve anlaşmalı iş ortakları ile asistans hizmetlerini 7/24 ve dünya çapında sunmaktadır.
 
Europ Assistance networkü küresel verimliliği  yerel çözümlerle birleştirmektedir. Europ Assistance Grup olarak bizler müşterilerimize aşağıda beliritilen hususlara dayanarak  ihtiyaç duyulan destek, yardım ve organizasyonlar  geniş bir yelpazeden oluşan asistans hizmetleri ile sunmaktayız:
 
5 kıtada 44 iştiraki ve alt kuruluş. Europ Assistance; bulunduğu ülkede pazarın kurallarına, bölgenin özelliklerine, hukuki düzenlemelere uyumlu şekilde profesyonelliğini yerel piyasalara yansıtmaktadır. 
8.000 çalışan. Müşterilerine 7/24 yüksek hizmet seviyesinde çözümler sunmak amacıyla EA şirketlerinde bulunan 35 asistans çözüm merkezinde 4.700  asistans hizmetleri operatörünü istihdam etmektedir.
 
EA 425.000 tedarikçisi ile gece  gündüz hizmet vermeye hazırdır. Europ Assistance Grup şirketleri  Europ Assistance geniş  networkünü çeşitli tedarikçileri  ile geliştirerek müşterilerinin isteklerini  çözmekte ve karmaşık problemlere anında çözümler sunmaktadır.  Bu network Europ Assistance Grup’un 4 ana iş kolu çerçevesinde izlenmekte ve yönetilmektedir.
 
EA Dünya çapında anlaşmalı iş ortaklarından oluşan networkü ile 208 ülkede hizmet vermektedir. Europ Assistance müşterilerinin isteklerine göre geniş tedarikçi ağındaki en uygun iş ortağını yerinde çözüm için yönlendirir.
 
Europ Assistance ulusal ve uluslararası müşterilerine  çözümler sunarken yüksek hizmet kalitesini koruyacak şekilde kendi faaliyet alanında uzman, stratejik anlamda seçilen ortak şirketleri ve sözleşmeli sağlayıcıları ile çalışmaktadır.
 
Sizde profesyonel networkümüzün bir parçası olmak isterseniz şirketiniz ile ilgili bilgilerin detaylarını  “network@europ-assistance.com.tr”  adresine gönderiniz.